BUNDESLIGA: Farmaceuti u finišu do tri boda, Frankfurt slavio u Lajpcigu

Izvor: SrbijaDanas.com, 13.Jan.2024, 18:51

Ne posustaje tim Ćabija Alonsa.

Odigrano je pet mečeva 17. kola nemačke Bundeslige.

Lider prvenstva, Bajer iz Leverkuzena uspeo je u finišu utakmice da dođe do pobede na gostovanju Augsburgu (1:0). Palasios je bio čovek odluke u četvrtom minutu nadoknade.

U derbiju kola Lajpcig je dočekao Ajntraht iz Frankfurta, na kraju su gosti slavili minimalnim rezultatom (1:0). Jedini gol na ovoj utakmici videli smo u 7. minutu meča kada je pogodio Knauf. >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<