BUNDESLIGA: Borusija vodila sa 2:0 do 89. minuta, a onda su Srbin i društvo učinili nestvarno (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 20.Avg.2022, 18:00

Bez boda Milioneri...

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda poraženi su pred svojim navijačima u trećem kolu Bundeslige od Verdera iz Bremena rezultatom 2:3, iako su vodili sa 2:0, sve do 89. minuta.

Golovima Brandta u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena i Gereira u 77. minutu Milioneri su stigli do 2:0, ali je tim u kom igra Miloša Veljkovića režirao preokret.

Najpre je Buhanan smanjio na 1:2, da bi na asistenciju Pipera, izjednačio Šmidt. Konačnih 2:3 postavio je Burke u 90+5. minutu, posle dodavanja Vajzera.