BUNDESLIGA: 7/7 i Bajern uzeo bodove na svom terenu (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 16.Apr.2016, 20:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gostujući timovi su se proveli kao bosi po trnju u 30. kolu Bundeslige pošto je svih sedam do sada odigranih utakmica pripalo domaćim ekipama.

Poslednji u nizu koji su osvojili ceo plen su fudbaleri Bajerna koji su na Alijanc areni bez prevelikih problema savladali Šalke sa 3:0.
PREMIJER LIGA: Raspoloženi Siti odneo bodove iz Londona (VIDEO)
Sva tri gola pala su u drugom delu igre pošto je Levandovski otključao bravu gostujuće odbrane u 54. minutu. Poljak >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << je postigao i drugi pogodak, a tačku na meč stavio je Arturo Vidal.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)
Bajern sada uz meč više ima čak 10 bodova suficita u odnosu na Borusiju, dok je Šalke ostao na koti 45 tj. nastaviće da se bori za mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.
UŽASNE SCENE: Pala je krv na severu, povređeni i navijači i policajci (FOTOGALERIJA)