Izvor: Kurir, 09.Jun.2015, 11:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BORIS BEKER: Đoković i Federer se ne podnose!
Trener srpskog tenisera je istakao da je javana tajna da Novak i Federer ne mogu da se smisle
Trener najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića, Boris Beker, izjavio je za jedan britanski list da je javna tajna u svetu tenisa da se Novak Đoković i Rodžer Federer ne podnose i da Federer sigurno nije tako fin kao što deluje.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << />
Beker je istakao da je moderan tenis kriv što više ne postoje prava rivalstva u ovom sportu, jer zbog mikrofona koji se nalaze svuda oko terena teniseri ne mogu da se opuste. Oni su uplašeni da će biti kažnjeni za psovanje protivnika.
Tako je, prema rečima Bekera, stvorena čitava generacija tenisera koji pate od "političke korektnosti", tačnije lažne ljubaznosti. Oni se foliraju i održavaju ta "lažna prijateljstva".
Boris Becker: political correctness is bad for tennis - http://t.co/o2tFqXPIJo http://t.co/fbPK7Vp2Wv #sport #news
Pogledaj vesti o: Federer

















