Izvor: HotSport.rs, 18.Feb.2024, 16:35

BOLONJA SLAVILA NA ‘OLIMPIKU’: Lacio ispustio prednost i doživeo poraz nakon preokreta!

Tim Tijaga Mote igra fanstatično. Fudbaleri Lacija dočekali su ekipu Bolonje u okviru 25. kola italijanske Serije A na stadionu ‘Olimpiko’ od 12:30. Gosti su odneli pobedu rezultatom 2:1 i tako nastavili impresioniraju ove sezone i da se bore za Evropu. ‘Nebesko-plavi’ su poveli u 18. minutu golom Isaksena u 18. minutu na asistenciju Ćira Imobilea. Do kraja prvog dela Bolonja je uspela da dođe do egala. Igrao se 39. ... Read more
The post BOLONJA SLAVILA NA ‘OLIMPIKU’: Lacio ispustio prednost i doživeo poraz nakon preokreta! appeared first on Sportske vesti - HotSport.