Izvor: Kurir, 09.Mar.2008, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BOLJI OD HAPOELA
Bivši reprezentativac SCG, krilni centar turskog Bešiktaša Predrag Drobnjak izjavio je uoči mečeva osmine finala ULEB kupa protiv Crvene zvezde da je tim s Malog Kalemegdana bolji od Hapoela iz Jerusalima, ekipe koju je turski predstavnik uz dosta problema eliminisao u prethodnoj rundi (73:88, 73:53).
- Zvezda je za nijansu bolji tim od Hapoela. Imaju nekoliko mladih, talentovanih košarkaša, a koliko su neugodan protivnik, najbolje su pokazali u pobedama nad Benetonom. Bez obzira na sve, mislim da Bešiktaš ima odličnu priliku da se plasira na fajnal ejt u Torinu - izjavio je Drobnjak.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




