Izvor: Kurir, 26.Jan.2012, 14:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BLANKA VLAŠIĆ IDE NA OPERACIJU STOPALA
ZAGREB - Dvostruka prvakinja sveta u skoku u vis Hrvatica Blanka Vlašić moraće da se podvrgne operaciji stopala krajem januara, zbog čega će propustiti sezonu u dvorani.
"Zbog konstantnog bola Ahilove tetive, Blanka je bila na lekarskim pregledima i 31. januara biće podvrgnura artroskopiji na klinici u Geteborgu, u Švedskoj", saopšteno je na zvaničnom sajtu hrvatske atletičarke.
Kako je navedeno, Vlašićeva će se vratiti treninzima sredinom marta.
"Prvobitno >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << sam planirala da idem na operaciju u septembru, ali povreda je takve prirode da bi svako odlaganje operacije moglo da mi ugrozi pripreme za Olimpijske igre u Londonu", rekla je aktuelna vicešampiionka sveta.






