BL - Gruja se vratio, Herta prekinula crnu seriju

Izvor: Sportske.net, 21.Apr.2019, 20:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U okviru 30. kola Bundeslige u Berlinu je gostovao Hanover.

Fudbaleri Herte su dočekali Hanover na svom stadionu, meč je okončan najnepopularnijim rezultatom, 0:0.

Marko Grujić je imao jedan dobar šut u devetom minutu, ali je odbrana gostiju uspela da izblokira bivšeg fudbalera Zvezde, da bi srpski internacionalac u 22. minutu imao još jednu jako dobru priliku.

Najbolje se snašao u kaznenom prostoru rivala nakon kornera, ali je tukao tik preko >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << prečke.

Nije do odmora bilo izglednijih prilika, da bi u Hanover u nastavku pripretio preko Muslije, ali je Jarštajn dobro intervenisao.

Usledio je novi pokušaj Muslije, ovoga puta iz slobodnjaka, ali je Jaršajn ponovo bio siguran.

Duda je potom pripretio gostima, ali je tukao preko gola u 56. minutu susreta.

Do kraja smo videli i dve dobre prilike za Kalua, ali je golman gostiju Eser sjajno intervenisao u oba navrata.

Golovi su izostali, Grujić je proveo svih 90 minuta na terenu, a obe ekipe su remijima prekinule serije poraza.

Herta je do ovog susreta vezala pet poraza u Bundesligi, Hanover čak osam.

Herta 11. sa 36 bodova, Hanover na dnu sa 21 bodom manje.