Izvor: Sportske.net, 30.Maj.2020, 17:34

BL - Ajntraht se budi, Kostić kao hirurg! Herta igra sjajno!

Pobede Herte i Frankfurta.
Hofenhajm ne odustaje od borbe za evropska takmičenja, uspeli su danas da stignu do veoma bitnih bodova i to na gostovanju Majncu.
Utakmica je bila ujednačena, ne bi bilo nezasluženo i da se završila nekim drugim ishodom, a Hofenhajm je slavio golom Bebua u 43. minutu meča.
Zanimljivo da je ovaj fudbaler ušao u igru u 37. minutu utakmice umesto Brauna Larsena.
Hofenhajm je promašio i penal u 27. minutu kada je Zuber bio nedovoljno dobar izvođač.
Volfsburg je dočekao Ajntraht iz Frankfurta na svom terenu, a pobedu su odneli gosti rezultatom 1:2. Domaći su napadali, imali više udaraca ka golu od protivnika, ali nisu uspevali da više ugroze gol...