Izvor: HotSport.rs, 20.Dec.2014, 19:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BAVARSKA MAŠINERIJA: Rekordi padaju jedan za drugim!

Iako mnogi kritikuju igru Bajerna od kako je na njegovoj klupi Pep Gvardiola, minhenski tim će polusezonu završiti sa najvećom prednošću u istoriji Bundeslige.

Bajern iz Minhena je sinoć u poslednjim momentima meča protiv Majnca izvojevao 14 pobedu u ovoj polusezoni i time stekao 14 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Volfsburg koji danas igra svoj poslednji meč u godini protiv Kelna. Čak i ako ‘vukovi’ pobede ‘jarčeve’ neće moći da ugroze novi rekord Bavaraca >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << koji su i sami postavili prošle godine kada su imali 10 bodova viška u odnosu na Borisuju Dortmund.
Dva sigurno prvoplasirana tima u prvom delu sezone Bundeslige sastaće se na početku prolećnog dela prvenstva u Volfsburgu i ako Bajern ostane nesavladan u tom meču moći će da slavi još jednu titulu u nizu.
hotsport.rs

Nastavak na HotSport.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.