BATE slavi Srbina

Izvor: B92, 11.Maj.2020, 08:38

Fudbaleri Batea pobedili su Smoleviči uz veliku pomoć srpskog fudbalera Nemanje Milića.

Bate je slavio na gostovanju u okviru osmog kola beloruskog šampionata rezultatom 5:3.

Smoleviči je poveo u prvom minutu preko Barsukova, ali je već na poluvremenu bilo 3:1 za goste – strelci su bili Skaviš, Sasevič i Baga.

Domaćin je iznenadio favorizovane goste i uspeo da izjednači preko Ščegrikoviča i Poa, ali je onda u 71. minutu ušao bivši igrač Crvene >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zvezde.

Milić je prvi gol postigao u 80. minutu, a onda je u trećem minutu nadoknade upisao drugi, te postavio rezultat na konačnih 5:3.

Srbinu su ovo bili prvi golovi u sezoni, a BATE je upisao četvrti trijumf u nizu (jedan u Kupu).