Izvor: B92, 04.Jul.2003, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BAR kratko u problemima zbog "zaboravljenog" duga
Učešće BAR tima na trci za Veliku nagradu Francuske u Manjikuru koja se održava u nedelju, bilo je nekoliko sati pod znakom pitanja, pošto su zbog dugova, bolidi ovog tima u petak bili zaplenjeni u Francuskoj od strane domaće finansijske policije.
Kako je saopšteno, tim nekoliko godina duguje više miliona dolara, a kao rezultat akcije francuske finansijske policije, vozači ekipe Žak Vilnev i Dženson Baton nisu učestvovali na prvom treningu. Medjutim, nakon žalbe sudu tim je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dobio dozvolu da se takmiči. Ceo spor nastao je zbog žalbe kompanije iz Monaka (PPGI) koja tvrdi da joj tim duguje oko 3 miliona dolara ( kompanija je pregovarala u ime tima oko prava sponzorstva).
Trka za Veliku nagradu Francuske vozi se u nedelju.





