B92: Štimac hoće da ide iz Zvezde

Izvor: B92, 08.Apr.2010, 20:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

B92: Štimac hoće da ide iz Zvezde

Centar Crvene zvezde Vladimir Štimac dostavio je rukovodstvu kluba zahtev da ode iz kluba, nezvanično saznaje B92.

Odluku o daljoj sudbini Štimca biće doneta na sednici Upravnog odbora sledećeg utorka, ali realnija je opcija da 208cm visoki košarkaš nastavi karijeru negde drugo. Kao najozbiljniji kandidat za Štimčev novi klub spominje se Lotomatika Roma, u koju je već otišao bivši kapiten Zvezde Tadija Dragićević.

Ukoliko ode, Štimac će biti >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << četvrti igrač koji je u toku sezone napustio 'crveno-bele’, posle Dragićevića, Tejlora i Videnova. Prethodno je saradnja raskinuta i sa Morisom Bejlijem kako bi se 'otvorilo’ mesto za Tejlora

Zvezda u subotu počinje takmičenje u Superligi Srbije, a prvi rival je FMP u Železniku.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

I Štimac odlazi

Izvor: RTS, 08.Apr.2010

Crvena zvezda ostaje bez još jednog košarkaša. Vladimir Štimac karijeru nastavlja u Lotomatici, piše "Korijere delo sport"...Centar Crvene zvezde Vladimir Štimac nastaviće karijeru u rimskoj Lotomatici, objavio je italijanski list "Korijere delo sport"...Nekadašnji mladi reprezentativac tako...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.