Izvor: B92, 30.Dec.2005, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
B92: Kamings u Partizanu
Kako B92 nezvanično saznaje novo pojačanje KK Partizan je američki igrač Vontigo Kamings.
Bivši igrač vršačkog Hemofarma igraće u Partizanu do kraja sezone. On je u svojoj karijeri dve godine nastupao za NBA tim Golden Stejt Voriors, a iz Hemofarma je otišao pred početak plej ofa Super lige u sezoni 2004-2005.
28-godišnji Kamings je od 1999. do 2003.godine igrao za Golden Stejt Voriorse i Filadelfija Sikserse, a 2004. godine seli se u Evropu i prelazi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u Virtus iz Bolonje. Za Hemofarm je u Goodyear ligi prosečno ubacivao 10,5 poena za 24 minuta na parketu, a u ULEB kupu u drugom krugu je za minut više postizao 11,5 poena po meču.
Klub iz Vršca je napustio pred početak plej ofa šampionata SCG odlukom tadašnjeg trenera Hemofarma Željka Lukajića.











