Izvor: Sportske.net, 18.Apr.2016, 10:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Azar prelomio!
Izgleda da nema nikakve dileme, Belgijanac jasan u svojim namerama...
Kako piše današnji "Tajms", Azar je razgovarao sa Antoniom Konteom i saopštio mu da će ostati u Čelsiju.
Belgijanac je spreman da ostavi iza sebe lošu sezonu, on je u potpunosti posvećen Čelsiju i ne želi da ode.
Dok navijači sugerišu da je bolje da ga klub proda, Antonio Konte veruje da će Azar zaboraviti loše partije i naporno raditi kako bi bio spreman za narednu sezonu. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<
Klub takođe ne razmišlja o tome da se liši Belgijanca, mediji kažu da nisu spremni da ga prodaju jer mu je cena pala, i teško da bi za njega neko platio više od 50 miliona evra.
Zbog toga je Eden Azar siguran, i naredne sezone će nositi dres "Plavaca".







