Izvor: Vesti-online.com, 14.Okt.2016, 13:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Azar bez dlake na jeziku
Belgijski reprezentativac Eden Azar nije srećan zbog statusa u Čelsiu.
Eden Azar redovno igra u Čelsiu i to nije sporno, ali smeta mu nešto drugo. Reč je o pouiciji u timu. Redovno je na levoj strani napada.
- Volim da igram "desetku". Mislim da imam više slobode na tom mestu i onda sam opasniji. Ne znam hoću li igrati tu poziciju u Čelsiu, morate da pitate menadžera. Ali, pokušatću da budem što bolji i na levoj strani - rekao je Azar i dodao - Ponekad Čelsi ne igra s takvom formacijom. Ne mislim da klub samo zbog mene treba da promeni sistem.
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




