Izvor: RTS, 30.Sep.2022, 23:50

Atletik Bilbao ubedljiv protiv Almerije

Atletik Bilbao savladao Almeriju sa 4:0 u prvom meču sedmog kola La Lige.
Atletik Bilbao je zabeležio treću vezanu pobedu i sa 16 bodova zauzima treću poziciju koliko ima i drugoplasirana Barselona. Almerija sa četiri boda zauzima 16. mesto.
Atletik je do vođstva stigao u golom Inaki Vilijamsa u 10. minutu susreta. Sedam minuta kasnije Sanset je udvostručio prednost domaćina.
Još dva gola viđena su u drugom poluvremenu. Niko Vilijam se >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << upisao u listu strelaca u 62. minutu. Konačnih 4:0 postavio je Vesga u 84. minutu.