Izvor: B92, 30.Okt.2003, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Atlas igra u ULEB kupu !
Košarkaški klub Atlas iz Beograda takmičiće se u ULEB kupu umesto češke Opave koja je odustala zbog nedostatka finanijskih sredstava, saopštili su čelnici ULEB-a !
Novobeogradski tim podneo je zahtev za učestvovanje u ovom medjunarodnom takmičenju, a kandidatura ovog kluba je prihvaćena nasuprot još nekoliko prijava zainteresovanih klubova. Atlas će se takmičiti u grupi B sa Kelnom, austrijskim Kapfenbergom, italijanskom Redjo Kalabrijom, Zadrom i španskom Gran Kanariom.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Čelnici Atlasa u naredna 24 časa moraju i formalno da se registruju za takmičenje u 2.po jačini takmičenju u organizaciji ULEB-a.
Naš predstavnik će utakmice u Beogradu igrati u renoviranoj hali sportova na Novom Beogradu. Češka Opava je sa druge strane istupila iz takmičenja zbog finansijskih problema.










