Izvor: B92, 28.Nov.2020, 23:42

Atalanta nemoćna " Verona slavila u Bergamu

Fudbaleri Verone su rezultatom 2:0 pobedili Atalantu na gostovanju.

Verona jedno je od prijatnijih iznenađenja ovogodišnjeg izdanja Serije A.

Posle devet odigranih utakmica osvojili su 15 bodova, imaju 4 pobede, 3 remija i 2 poraza i trenutno su šestoplasirana ekipa na tabeli.

U tom devetom kolu, upisali su pobedu nad Atalantom i to na teškom gostovanju u Bergamu gde su i mnogo jače ekipe padale prethodnih godina.

Tokom prvih 45 minuta nije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bilo golova niti mnogo uzbudljivosti, ali smo zato već sredinom drugog perioda videli penal za Veronu, koji je Migel Veloso pretvorio i gol, da bi 21 minut kasnije stigla i "potvrda".

Zakanji je bio strelac tog drugog i ispostaviće se poslednjeg gola kojim je Verona slavila rezultatom 2:0.