Izvor: Sportske.net, 14.Jul.2020, 23:33

Atalanta je trenutno najbolji tim Serije A, još šest komada za drugo mesto!

Šteta što ovako nisu igrali od starta jer bi bili konkurenti za titulu.
Atalanta igra fantastično i najbolji je tim Serija A u ovom trenutku.
Nakon što su uspeli da pokažu Juventusu da su u ovom trenutku bolji rival i to u sred Torina (ali su odigrali samo 2:2), danas su savladali Brešu iskalivši sav bes na sada već prežaljenom timu.
Bilo je i više nego ubedljivih 6:2.
Pašalić je danas heroj, on je postigao het-trik, a čak pet golova smo videli u prvom delu igre.
Pašalić je doveo domaće u prednost u 2. minutu, da bi Toregrosa izjednačio u 8. minutu.
Gosti od tada potpuno nadigrani, u 25. De Ron postiže gol za 2:1, da bi tri minuta kasnije Malinovski pokazao...