Asistencija Asana u pobedi nad Ajntrahtom

Izvor: B92, 24.Okt.2021, 21:27

Fudbaleri Bohuma savladali su Ajntraht 2:0 kod kuće, u okviru devetog kola Bundeslige.

Prvi gol na meču postigao je Deni Blum u trećem minutu igre na asistenciju nekadašnjeg igrača Partizana Takume Asana.

Japanski internacionalac je najpre sjajno primio loptu, a potom pasom zabišao protivničku odbranu.

Blum nakon toga nije imao zahtevan posao.

Igrači Ajntrahta imali su veliku priliku samo osam minuta kasnije, ali Gonsalo Pasijensija nije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bio precizan nakon jedanaesterca.

Tačku na ovaj meč postavio je Sebastijan Polter golom u nadoknadi drugog poluvremena.

Srpski internacionalac Filip Kostić odigrao je čitav meč za ekipu iz Frankfurta i nije ostavio poseban utisak.