Asensio i Militao za laku pobedu Reala protiv Selte VIDEO

Izvor: B92, 22.Apr.2023, 23:07

Fudbaleri Reala čvrsto drže drugu poziciju na tabeli La Lige posle 30. kola.

Izabranici trenera Karla Ančelotija slavili su kod kuće u Madridu protiv Selte sa 2:0 (1:0).

Bila je to jubilarna, 20. prvenstvena pobeda Reala u ovoj sezoni, dok je ekipa iz viga doživela 12. poraz.

Real je u finišu prvog dela uspeo da stekne prednost, a strelac u 42. minutu bio je Marko Asensio.

Vinisijus ga je odlično pronašao, a on je sigurnim udarcem sa desetak >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << metara poslao loptu u mrežu.

Real je posao oko pobede završio na samom početku drugog poluvremena.

Asensio je u 48. minutu odlično izvep korner, a na pravom mestu bio je Eder Militao.

On je pred golom Selte sve nadskočio i poslao loptu u mrežu za konačnih 2:0.

Real u narednom kolu 25. aprila gostuje Đironi, dok je Selta dan kasnije domaćin Elčeu.