Arsenal slavio protiv Njukasla

Izvor: B92, 02.Maj.2021, 17:10

Fudbaleri Arsenala pobedili su na gostujućem terenu Njukasl 2:0, u utakmici 34. kola Premijer lige.

Arsenal je poveo u šestom minutu golom Mohameda Elnenija, a pobedu je obezbedio Pjer Emerik Obamejang u 66. minutu.

Crno-beli su utakmicu završili sa desetoricom, pošto je u 90. minutu crveni karton dobio Fabijan Šer.

Londonska ekipa ima 14 pobeda i popela se na deveto mesto na tabeli sa 49 bodova.

Njukasl je pretrpeo 16. poraz i prvi je iznad >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zone ispadanja, na 17. mestu sa 36 bodova, devet više od Fulama koji je prvi ispod crte.