Izvor: Sportske.net, 30.Jun.2018, 15:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Arsenal dovodi još jednog Nemca
Nakon Bernda Lena, "Tobdžije" bi još jedno pojačanje iz Bundeslige.
Kako prenosi nemački "Bild", Arsenal se uključio u trku za potpis Maksa Mejera.
Ovaj talentovani nemački fudbaler ostaje bez kluba za koji dan, te će kao slobodan igrač moći da pojača zainteresovane strane.
Pored "Tobdžija", još četiri kluba su zainteresovana za usluge momka koji je ponikao u Šalkeu, ali će poput Kolašinca, Matipa i Gorecke otići sa "Veltins arene" kao slobodan >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << igrač.
Arsenal je ipak nije spreman da izađe u susret zahtevima nemačkog fudbalera, koji traži platu od četiri miliona funti na godišnjem nivou.
Videćemo da li je neko spreman toliko da mu ponudi, ukoliko ipak niko ne ispuni Mejerove zahteve, Arsenal bi mogao da ga ubedi da se preseli u London i zaigra u Premijer ligi.



