Izvor: B92, 04.Sep.2011, 20:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Arsenal bez Vilšira još dva meseca
Vezni fudbaler Arsenala Džek Vilšir rekao je da će zbog povrede članka propustiti još bar dva meseca igranja.
Ovaj 19-godišnji reperezentativac Engleske još nije igrao ove sezone zbog povrede koju je zadobio u junu. Povreda je obnovljena u pripremnoj utakmici protiv Red Bulsa iz Njujorka.
"Mogu da potvrdim da ću odsustvovati još dva-tri meseca. Vredno radim u teretani da ostanem u formi. Potpuno sam utučen zbog toga, ali vratiću se još jači", rekao je Vilšir. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Poslednja prognoza otpisala je ovog igrača iz kvalifikacione utakmice Engleske protiv Crne Gore 7. oktobra, kao i početak Arsenalovog učešća u Ligi šampiona.
Arsenal iz prva tri kola Premijer lige ima osvojen samo bod.
Vilšer pauzira dva do tri meseca
Izvor: Blic, 04.Sep.2011
Fudbaler sredine terena Arsenala DŽek Vilšer potvrdio je da će pauzirati još dva do tri meseca zbog povrede članka desne noge..."Čeka me pauza od dva do tri meseca. Naporno radim u teretani jer želim da se što spremniji vratim na teren", napisao je Vilšer na svojoj stranici na društvenoj mreži...






