Arminija srušila Bajern

Izvor: B92, 16.Sep.2006, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Bajerna doživeli su prvi poraz u novoj sezoni Bundeslige. Od njih je bolja bila ekipa Arminije iz Bilefelda rezultatom 2:1.

Bajern je vodio već posle pet minuta golom debitanta Marka van Bomela, ali su Vestfalci preokrenuli i dobili meč golom Kampera šest minuta pre kraja.

I dalje je na čelu tabele Nirnberg, koji je sa Bohumom igrao 1:1, a poziciju broj jedan mogao bi da od njih preuzme Šalke, ako pobedi Hertu u nedelju.

Energi je još >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << jednom odigrao odlično i pobedio ekipu Majnca 2:0, golovima Rumuna Radua i Munteanua.

Jedan gol Kristijana Vernsa bio je dovoljan Borusiji u dortmundskom meču sa HSV-om.

Najveća drama viđena je na Vezeru, gde je Verder vodio 2:0, a Štutgart pobedio 3:2, golom Gomesa u 88. minutu.

Dva gola Karlosa nisu bila dovloljna Borusiji na gostovanju u Ahenu, gde je Alemanija pobedila čak sa 4:2.