Izvor: Sportske.net, 14.Jul.2015, 13:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Argentinac uzeo Pirlov broj!
Paulo Dibala danas predstavljen u Juventusu, uzeo dres koji su u Juventusu nosila dva velika majstora fudbala!
Paulo Dibala je najveća letnja investicija Juventusa, Argentinac koji je odigrao fantastičnu sezonu u Palermu je košta italijanskog šampiona 32 miliona evra.
"Nisam preokupiran sumom koja je uložena u mene, igraću kao u Palermu, bez pritiska. Znam šta je Juventus, ali mislim da zaslužujem da budem ovde", rekao je Dibala.
Mnogi >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << ga vide kao naslednika Teveza.
"On je ovde napravio velike stvari", rekao je mlađani napadač.
Imaće jaku konkurenciju, stigli su Mandžukić i Zaza.
"Svi imamo zajednički cilj, odlučuje Alegri, mogu da igram i napadača, ali i polušpica, šta god trener bude tražio", objasnio je Dibala.
Otkrio je da su mu idoli Ronaldo i Ronaldinjo, da je "devetka" koju je obično nosio zauzeta. Zbog čega je izabrao 21?
"Jer su ga nosile u Juventusu dve legende, Pirlo i Zidan", dodao je momak koji je bio na meti velikog broja klubova, ali se Juve brzo dogovorio sa Sicilijancima i kupio fudbalera za budućnost.









