Izvor: MVP.rs, 25.Jan.2016, 19:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Aranitović postao profesionalac
Talentovani bek je potpisao ugovor sa Crvenom zvezdom.
Aleksandar Aranitović je u nedelju napunio 18 godina, što znači da može da potpiše profesionalni ugovor. Crvena zvezda Telekom je ekspresno reagovala i sa njim dogovorila saradnju na četiri godine, tačnije do 2020. Talentovani bek trenutno nastupa za Mega Leks u kome se nalazi na jednogodišnjoj pozajmici iz crveno-belog kluba.
"Drago mi je da sam se izborio za ovakvu šansu, a ona nije mala, četvorogodišnji >> Pročitaj celu vest na sajtu MVP.rs << ugovor sa Crvenom zvezdom. Moje je da mnogo radim, treniram, i da se izborim za mesto u timu, i kroz jak rad i treninge, kasnije, nadam se i utakmice, pokažem šta znam. U Crvenoj zvezda sam već nekoliko godina i znam da je sve na meni, da se borim i dokazujem”, rekao je popularni Sani po potpisu ugovora sa Crvenom zvezdom.
Za Mega Leks Aranitović pruža odlične partije, kako za juniore, tako i za seniore. Standardan je igrač kod Dejana Milojevića, a na juniorskom kvalifikacionon turniru Evrolige u Rimu je poneo titulu MVP-a.
(foto: Mega Leks / Ivica Veselinov)















