Anži oterao Roberta Karlosa!

Izvor: Vesti-online.com, 10.Mar.2012, 17:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Anži oterao Roberta Karlosa!

Brazilski fudbaler Roberto Karlos više neće igrati za Anži, objavili su ruski mediji, a potvrdio potpredsednik kluba iz Mahačkale German Čistjakov, iako je njegova izjava ostala nedorečena.

Nije objašnjeno zašto trener Gus Hidink ne računa na Brazilca, koji će uskoro napuniti 39 godina. Logično je verovati da Roberto Karlos više ne može da odgovori zahtevima vrhunskog fudbala, ali to niko nije ni potvrdio ni demantovao.

"Roberto Karlos je kao igrač uklonjen >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << iz ekipe", rekao je Čistjakov.

Brazilac je za Anži registrovan kao igrač - trener.

"Ukoliko dobije licencu moguće je da će raditi kao trener. On je u ovom trenutku udaljen iz sastava Anžija i to je sve što mogu da kažem", dodao je Čistjakov.

Roberto Karlos nije igrao prošle nedelje u prvoj utakmici posle tromesečne pauze u ruskom šampionatu protiv Dinama iz Moskve, a pre nekoliko meseci najavio je da mu se bliži kraj karijere.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.