Izvor: Sportski Žurnal, 31.Mar.2011, 17:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Anjelka srećan bez Francuske
Fudbaler engleskog fudbalskog prvaka Čelsija Nikolas Anjelka izjavio je da je srećan što nakon šampionata sveta u Južnoj Africi 2010. godine ne igra za reprezentaciju Francuske.
Iskusni 32. godišnji napadač izbačen je iz državnog tima tokom Mondijala zbog sukoba sa tadašnjim selektorom „trikolora” Rajmonom Domenekom, a Fudbalska federacija Francuske kaznila ga je sa 18 mečeva suspenziju reprezentaciji.
Anjelka je u izjavi za Čelsijev klupski >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << sajt istakao da je zadovoljan činjenicom da ima manje reprezentativnih obaveza i da mnogo više vremena provodi sa porodicom.
- Drago mi je da nisam više deo te priče - bio je iskren Anjelka, koji je dodao da mu odgovara pauza u vreme reprezentativnih obaveza pošto će nastavak klubske sezone dočekati svežiji.
Nastavak na Sportski Žurnal...









