Anelka od januara u Vest Hemu?

Izvor: B92, 12.Nov.2012, 16:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Anelka od januara u Vest Hemu?

Kako prenose engleski mediji, Vest Hem nalazi se na korak od potpisivanja ugovora sa napadačem Šangaja Nikolasom Anelkom.

33-godišnji Francuz potpisao je ugovor sa ekipom Šangaj Šenhua u januaru, međutim, mediji navode da je Anelka jako nezadovoljan životom u Kini.

'Daily Star' prenosi da je uprava 'čekićara' ušla u pregovore sa francuskim internacionalcem o njegovom povratku u Premijer ligu.

Anelka je tokom karijere već sarađivao sa menadžerom Semom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Alardajsom, dok su bili članovi Boltona, a Francuz je trenutno na funkciji igrača – asistenta trenera u ekipi Šangaja.

U slučaju da Anelka potpiše za Vest Hem, to bi mu bio šesti klub za koji igra u Premijer ligi. U karijeri je igrao za brojne evropske klubove, među kojima su PSŽ, Arsenal, Real Madrid, Liverpul, Mančester Siti, Fenerbahče, Bolton, Čelsi.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.