Andrić: Španija najbolja opomena

Izvor: Sportski Žurnal, 06.Jul.2013, 01:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Andrić: Španija najbolja opomena

Mihajlo Andrić, prvo je ime pobede koja je Srbiju svrstala među četiri najbolje zemlje sveta u konkurenciji devetnaestogodišnjaka.
(FOTO: FIBA)
Momak je ubacio 20 poena, trojkama je onespokojavao odbranu protivnika, posebno je važna bila ona na kraju treće četvrtine koja je vratila razliku i mirnoću, neophodnu za završnicu.
- Pogađali smo otvorene šuteve, što nas u dosadašnjem toku turnira i nije baš krasilo. Ušli smo u duel hladne glave, nismo dozvolili >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << da nas pritisak ukoči. Da smo u tome uspeli upravo pokazuju šutevi o kojima sam pričao. Uz to kvalitet nam je bila i unutrašnja igra.
Pobeda nad “kengurima” u drugom kolu prve faze od 21 poena (78:57) ne znači ništa u borbi za medalju. Toga je svestan i junak četvrtfinala.
- Australijanci su iznenadili su ne samo Špance već i nas. Veće upozorenje od toga nam ne treba. Vremena za predah nemamo, iako protivnika dobro poznajemo moramo da pogledamo u čemu su u međuvremenu napredovali i pokušamo da izborimo medalju.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.