Izvor: B92, 13.Jul.2003, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Andre Miler se dogovorio sa Denverom?
Plejmejker LA Klipersa Andre Miler postigao je dogovor o prelasku u Dnever, prenosi lokalna štampa u tom gradu.
Prema pisanju Denver Posta, Miler bi mogao već u sredu, kada zvanično mogu da se potpišu novi ugovori u NBA ligi, da postane novi član Nagetsa, za sumu od 55 miliona dolara koje će dobiti u narednih šest sezona.
Miler, koji je imao dosta slabu sezonu u Klipersima, pregovarao je i sa Juta Džezom, ali je, kako navodi isti izvor, presudila činjenica da Denver gradi novi tim, predvodjen 3.pikom sa ovogodišnjeg drafta Karmelom Entonijem.
Ovim se za sada, širom otvaraju vrata startne petorke za našeg Marka Jarića u Klipersima, koji će, verovatno postati prvi plej kluba iz Los Andjelesa.













