Izvor: B92, 05.Apr.2005, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Anđelković: "Još nisam u Barseloni"
Rukometni reprezentativac Srbije i Crne Gore Danijel Anđelković demantovao je, u izjavi agenciji Beta, da je njegov odlazak iz mađarskog PIK Segeda u Barselonu dogovoren.
"Za sada od toga nema ništa. Mnogo stvari treba da se 'poklopi' u oba kluba da bi do tog transfera došlo. Imam ugovor sa PIK Segedom na dve godine, tako da sam bliži ostanku u Mađarskoj, nego odlasku u Španiju, međutim, više će se znati za 15 dana", rekao je Anđelković, reagujući >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na pisanje jednog beogradskog sportskog lista.
Reprezentativac SCG je prošlog juna došao u Segedin iz Švedske, a zamenio je Nikolu Eklemovića koji je otišao u madjarski Vesprem.
Članovi Barselone su dva bivša kapitena SCG Dragan Škrbić i golman Dejan Perić.









