Anderleht ozbiljno želi Đurđevića

Izvor: B92, 01.Jul.2013, 13:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Anderleht ozbiljno želi Đurđevića

Mladi fudbaler Rada Uroš Đurđević mogao bi da pojača redove Anderhehta, a trener tog kluba Johan van den Brom ističe da takav igrač baš treba šampionu Belgije.

Prema pisanju belgijskih medija, realizacija transfera mogla bi da usledi ove nedelje, ali bi problem mogla da bude cena koju 'građevinari' traže za 19-godišnjeg igrača.

Iako se radi o veoma talentovanom i perspektivnom igraču, u Anderlehtu i dalje razmišljaju da li on vredi između dva i po i tri miliona >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << evra.

Takav igrač nam je potreban. Nemamo nijednog takvog u timu i dobro bi nam došao. Mislim da bi nam doneo dubinu i igri, ali i agresivnost u šesnaestercu“, rekao je Van den Brom.

Trener Anderlehta je istakao da je Đurđević pre nekoliko dana bio u poseti klubu, ali da ništa nije dogovoreno.

Uroš je bio u poseti klubu pre nekoliko dana, ali to ne znači da je potpisao ugovor. Kada smo kod toga, mnogi mladi igrači su bili ovde prošle nedelje. Imali smo razgovore, ali ništa nije dogovoreno. On ima samo 19 godina, ali klub mora da razmišlja i na duge staze“, naglasio je Van den Brom.

U Anderlehtu su se za pomoć obratili i svom dugogodišnjem igraču Milanu Jovanoviću, koji je proteklog vikenda razgovarao sa Đurđevićem.

Da, razgovarao sam sa Urošem. Ubeđen sam da je Anderleht pravi klub za njega i nadam se da će nam se pridružiti uskoro“, naglasio je Jovanović.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.