Ančeloti: Nikad na klupu Barselone

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Okt.2014, 12:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ančeloti: Nikad na klupu Barselone

Trener fudbalera Real Madrida Karlo Ančeloti rekao je danas da nikada ne bi mogao da sedne na klupu Barselone.

"Ako trenirate Real, ne možete posle da trenirate Barselonu. Moram da poštujem istoriju kluba koji treniram... Da li bih doveo nekog iz Barse? To bi morao da bude Lionel Mesi", rekao je Ančeloti za španske medije.

Fudbaleri Reala sutra dočekuju Barselonu u najvećem derbiju španske Primere, čuvenom "el klasiku".

"Voleo bih da završim karijeru >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << u Realu. Uživam u Madridu, jer ne postoji veću klub, ali morate da radite naporno ukoliko želite da ostanete dugo u Realu", kazao je Ančeloti.

Posle osam odigranih kola Barselona je prva na tabeli Primere sa 22 boda, dok je madridski klub na trećem mestu sa četiri boda manje.

Meč između Reala i Barselone igra se sutra od 18.00 na Santjago Bernabeu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.