Izvor: B92, 16.Jul.2007, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ana razočarana što nije igrala
Teniserka Ana Ivanović je rekla da joj je žao što nije mogla da igra u Federejšen kupu, ali je istakla da veruje da će se reprezentacija brzo plasirati u Svetsku grupu tog takmičenja. ''Jako sam razočarana što nisam igrala na Fed kupu. Srbija zaslužuje Svetsku grupu, a ove godine smo bili jako blizu'', izjavila je Ivanovićeva. Ivanovićeva nije igrala zbog povrede kolena koju je dobila na nedavno završenom Vimbldonu.
''Bol u kolenu sam osetila još >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na Vimbldonu, kada sam pila lekove, ali sam tek posle, na magnetnoj rezonanci videla koliko je povreda ozbiljna i doktor mi je zabranio da igram'', izjavila je peta igračica sveta.
Oporavak će trajati tri nedelje, tako da nije izvesno kada će Ivanovićeva početi sa turnirima u SAD.









