Izvor: B92, 08.Maj.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ana Ivanović u finalu Fukuoke!
Beograđanka Ana Ivanović igraće u finalu turnira u Fukuoki, koji se igra za nagradni fond od 50.000 dolara! U polufinalu bila je bolja od četvrtog nosioca Marokanke Baije Mutasine (197. na WTA listi) u dva seta 6:2 i 6:2.
Protivnica u finalu je 16-godišnja Jarmila Gajdosova, koju je Ana prošle nedelje pobedila na turniru u Gifu u polufinalu sa 6:1, 1:6 i 6:1.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.


















