Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 03.Avg.2010, 23:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ana Ivanović eliminisana u prvom kolu
SAN DIJEGO -
Srpska teniserka Ana Ivanović eliminisana je već na startu takmičenja na turniru u San Dijegu, koji se igra za nagradni fond od 700 hiljada dolara.
Ivanović je večeras u prvom kolu izgubila od Izraelke Šahar Per sa 2:0 u setovima - 7:6 (7:5) 6:3, posle jednog časa i 17 minuta igre.
Duel 60. i 17. teniserke sveta doneo je ravnopravnu borbu samo u prvom setu, kada >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << je Per posle dosta neizvesnosti bila uspešnija u taj brejku.
U nastavku je bolje rangirana Izraelka bila sigurnija i preciznija, pa je zasluženo ostvarila pobedu nad Srpkinjom, protiv koje sada u međusobnim mečevima vodi sa 3:0.
Per je prethodno bila kobna za Ivanovićevu na ovogodišnjem Vimbldonu, kada je slavila sa 6:3, 6:4.
Na turniru u San Dijegu učestvuje u Jelena Janković, koja je kao glavni favorit slobodna u prvom kolu.
Njena protivnica u drugom kolu je Ruskinja Alisa Klejbanova.
Pogledaj vesti o: Tenis
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...




