Alvaro Negredo osmo pojačanje Midlsbroa

Izvor: B92, 20.Jul.2016, 17:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Alvaro Negredo osmo pojačanje Midlsbroa

Novi član Premijer lige Midlsbro doveo je na pozajmicu španskog napadača Alvara Negreda iz Valensije.

Bivši igrač ’Građana’ morao je da putuje 400 milja kako bi se upoznao sa predstavnicima engleskog kluba i dogovorio se oko uslova.

Midlsbro se dobro pojačao za ovu sezonu, pošto će Negredo biti osmo pojačanje ovog leta, posle Viktora Valdesa, Bernarda Espinose, Antonija Baragana, Martena de Rona, Gastona Ramiresa, Viktora Fišera i Džordana Mak Gija. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Bivši igrač Reala, Sevilje i Sitija postigao je deset golova na 21 utakmici nastupajući za reprezentaciju Španije, a za dve sezone u Valensiji je dao 18.

Sa druge strane, transfer bivšeg srpskog repprezentativca Nevena Subotića propao je jer nije prošao lekarske preglede.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.