Izvor: B92, 25.Okt.2006, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Alonso i Real na trci u Barseloni
Najveći fudbalski klub na svetu Real Madrid imaće naredne sezone logo na jednom bolidu F1 i to na trci u Kataloniji.
Kako je saopštio predsednik Reala Ramon Kalderon za sada je dogovoreno stavljanje logoa kluba na trci u Barseloni, ali u toku su pregovori oko još jednog gran-prija u kalendaru F1.
Idejno rešenje je već uradjeno, a posle nedeljne pobede u "superklasiku" novi udarac navijačima Barselone mogao bi da zada Fernando Alonso koji je pristao da >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bude ambasador madridskog kluba.
Veza izmedju sada dvostrukog prvaka sveta F1 i devetostrukog prvaska Evrope je bivši predsednički kandidat Huan Palasios koji ima odlične odnose sa vozačem iz Ovijeda:
"Biće posebno zabavno videti bolid F1 sa logom našeg kluba u Barseloni" izjavio je Ramon Kalderon.



