Alonso: Moramo još bolje

Izvor: N1 televizija, 09.Apr.2018, 16:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Alonso: Moramo još bolje

Fernando Alonso je u Bahreinu stigao na cilj kao sedmi, ali nije bio zadovoljan tim plasmanom i smatra da Meklaren mora bolje.

  Naravno, u odnosu na prošlu godinu, ovo je mnogo bolji start sezone za Meklaren i Alonsa, ali španski vozač nije neko ko bi se zadovoljavao sedmim pozicijama.

"Mislim da je ovo bila više varijanta toga što su ispali drugi vozači i drugi timovi (Raikonen, Red Bul), nego što smo mi bili dobri. Mislim da svi to u timu znaju i da su svesni >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << da moramo mnogo bolje već u Kini".

Alonso je posebno zabrinut što njegov bolid nije mogao da "napadne" bolid Nika Hilkenberga.

"Jednostavno, nije bilo načina da ga obiđem. Moj bolid nije imao dovoljno brzine i snage. U suštini, ovo je bio težak vikend i spasilo nas je malo koincidencija. Moramo da prelazimo bolide kao što je Has", naglasio je Alonso.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.