Almerija razbila Majorku

Izvor: B92, 20.Maj.2023, 20:52

Fudbaleri Almerije pobedili su na svom terenu Majorku sa 3:0, u meču 35. kola španske Primere.

Trostruki strelac za Almeriju bio je Lazaro u 12, 42. i 58. minutu.

Almerija je na 13. poziciji sa 39 poena, a Majorka je na 12. mestu sa pet bodova više.

U narednom kolu Almerija će gostovati Real Sosijedadu, dok će Majorka dočekati Valensiju. U istom terminu, Hetafe i Elče su u Hetafeu odigrali nerešeno 1:1.

Poveo je Hetafe golom Munira El Hadadija >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u osmom minutu, da bi izjednačenje Elčeu doneo Lukas Boje pogotkom u prvom minutu nadoknade poluvremena.

Hetafe je na 17. mestu sa 35 poena, a Elče je na poslednjem, 20. mestu sa 20 bodova. U sledećem kolu Hetafe će gostovati Betisu, dok će Elče dočekati Sevilju.