Aleksis vodio Inter do nove pobede

Izvor: B92, 04.Mar.2024, 23:47

Fudbaleri Intera savladali su Đenou (2:1), u poslednjoj utakmici 27. kola italijanske Serije A.

Junak trijumfa "nerazura" bio je Aleksis Sančes, koji je upisao gol i asistenciju protiv Đenovljana.

Najpre je u 30. minutu asistirao Kristjanu Aslaniju, da bi u 38. iskoristio najstrožu kaznu.

Inter je za neke kasnije promašaje kažnjen u 54. minutu, kada je lep gol postigao Johan Vaskes.

Do kraja susreta Đenoi je jedan pogodak bio poništen zbog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ofsajda, dok je Inter najbolje šanse imao preko Nikoloa Barele i Marka Arnautovića.

Inter deluje nezaustaljivo, ovo mu je 11. uzastopni trijumf u svim takmičenjima i trenutno je prvi na tabeli sa 72 boda, 15 više od Juventusa. Đenoa je 12. sa 33 poena.