Izvor: Sportal.rs, 18.Jan.2012, 20:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Aleksić: Daleko su utakmice za medalju
Bazen u Ajndhovenu biće mesto okršaja vaterpolo reprezentacija Srbije i Hrvatske. Oba tima za sada ne znaju za poraz na Evropskom prvenstvu koje se održava u holandskom gradu, a reprezentativci Srbije očekuju dobru utakmicu.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo
Povezane vesti
Udovičić: Hrvati su uvek izazov
Izvor: Sportal.rs, 19.Jan.2012, 09:16
Duel vaterpolo reprezentacija Srbije i Hrvatske uvek su poslastica, a tako će biti i danas. Nacionalni timovi dve susedne države odmeriće snage u utakmici trećeg kola grupe B na Evropskom prvenstvu, koje se održava u holandskom Ajndhovenu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












