Alegri: Milan nije u krizi

Izvor: Sportski Žurnal, 23.Sep.2011, 18:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Alegri: Milan nije u krizi

Trener Milana Masimilijano Alegri ocenio je da ekipa nije u krizi, iako je u prva tri prvenstvena meča osvojila samo dva boda.
Ne igramo tako loše, ali smo gubili bodove zbog nekih naših grešaka. To, međutim, ne znači da je Milan u krizi – rekao je Alegri italijanskim medijima.
Zbog povreda Alegri trenutno ne može da računa na Kevina Prinsa Boatenga, Alešandrea Pata, Đenara Gatuza, Masima Ambrozinija i Matjea Flaminija.
Milan će >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << sutra uveče u prvenstvu Italije dočekati Ćezenu. Pod znakom pitanja je i igranje Zlatana Ibrahimovića, Danijela Bonere i Filipa Meksesa.
Moramo da budemo skoncentrisani od prvog do poslednjeg minuta, pošto Ćezena ume da bude opasna iz kontranapada – dodao je šef stručnog štaba rosonera

Nastavak na Sportski Žurnal...



Povezane vesti

Alegri: Milan nije u krizi

Izvor: Blic, 24.Sep.2011, 11:10

Trener fudbalera Milana Masimilijano Alegri ocenio je da ekipa nije u krizi, iako je u prva tri prvenstvena meča osvojila samo dva boda..."Ne igramo tako loše, ali smo gubili bodove zbog nekih naših grešaka. To, međutim, ne znači da je Milan u krizi", rekao je Alegri italijanskim medijima...Zbog...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.