Izvor: B92, 28.Dec.2021, 20:27
Alba treći zaraženi igrač Barselone
Đordi Alba, fudbaler Barselone, poslednji je u nizu igrača u La Ligi koji je pozitivan na koronavirus.
To praktično znači će propustiti nedeljno gostovanje Majorci u 19. kolu La Lige.
"Đordi Alba je imao pozitivan test na koronavirus, što znači da neće biti na treningu u utorak popodne u centru 'Đoan Gamper'. Igrač se oseća dobro i nalazi se u samoizolaciji kod kuće", stoji u saopštenju Barselone.
On je treći fudbaler katalonskog kluba >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koji je proteklih dana imao pozitivan test.
Tokom božičnih praznika inficirali su se i Klemon Langle i Dani Alveš.
Inače, Barselona je poslednji meč odigrala 21. decembra, kada je odigrala 1:1 na gostovanju Sevilji.
Ekipa je trenutno na sedmom mestu tabele La Lige sa 28 bodova.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.















