Ajverson pred Zvezdu: Biti ili ne biti

Izvor: B92, 19.Jan.2017, 13:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ajverson pred Zvezdu: Biti ili ne biti

Košarkaš Makabija Kolton Ajverson rekao je da je za njegovu ekipu predstojeća utakmica sa Crvenom zvezdom "biti ili ne biti".

Crvena zvezda je pre mesec dana u Beogradu sa 83:58 pobedila Makabi, koji je od tada ostvario jednu pobedu u Evroligi.

"Mislim da smo dobro igrali u poslednjih nekoliko utakmica u Evroligi. Znamo šta nam se dogodilo prošli put protiv Zvezde. Moramo da budemo fizički izuzetno spremni, ali i agresivni. Moramo da izađemo na teren sa svešću >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << o važnosti (utakmice). Igrači su upoznati s pritiskom ovde, koji na ovom nivou ne može da bude drugačiji", rekao je Ajverson.

Zvezda deli sedmu i osmu poziciju sa Darušafakom sa skorom 9-8, dok je Makabi na deobi 13-14. sa 6-11.

Utakmica između Makabija i Crvene zvezde igraće se četvrtak od 20.05 u Tel Avivu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.