Agonija Štutgarta se nastavlja, nova lekcija stigla od Augsburga

Izvor: Blic, 09.Feb.2014, 18:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nastavila se agonija Štutgarta, i to šestim uzastopnim porazom u Bundesligi. Na domaćem terenu, Augsburg im je očitao lekciju, počevši od 35. minuta golom Milika. Na odmor su gosti otišli sa 2:0 golom Hana, a on je bio precizan i u 56. minutu.

Da nevolje po Štutgart budu veće pobrinuo se i Ibišević direktnim crvenim kartonom, a i sa igračem manje, postignut je počasni >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << pogodak preko Rojša. Verner je stavio tačku na trijumf, zahvaljujući kom je Augsburg na osmoj poziciji, a Štutgard za dva boda iznad zone ispadanja.