Izvor: B92, 16.Sep.2022, 21:53
Agent nazvao Vinisijusa majmunom
Predsednik Udruženja španskih fudbalskih agenata Pedro Kastro nazvao je napadača Real Madrida Vinisijusa Žuniora majmunom u emisiji El Ćiringito.
Brazilac golove slavi plesom karakterištičnim za južnoameričke fudbalere, što iritira rivale na terenu.
"Ako postignete gol i nakon toga plešete sambu, idite na Sambodrom. Na terenu moraš da poštuješ svoje kolege i da prestaneš da se ponašaš kao majmun", rekao je Kastro u španskoj TV emisiji.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Voditelj je odmah prekinuo sagovornika i rekao mu da ne može takvim rečnikom da govori o ljudima.
Fudbaleri Atletiko Madrida dočekaće u nedelju, 18. septembra u 21.00 sat u gradskom derbiju Real, a pred meč 6. kola Primere kapiten "jorgandžija" Horhe Merodio Koke prokomentarisao je Vinisijusov način proslave golova.
"Njegova je odluka da li će se odlučiti da pleše u nedelju ili ne. Ako hoće, sigurno će biti problema. To je normalno", rekao je Koke za Movistar.
Vinisijus Žunior ponikao je u Flamengu iz kog je 2018. stigao u Real Madrid. Za "kraljevski klub" postigao je pet golova na osam utakmica ove sezone.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.




